ΕΛ | EN       Σύνδεση
 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  ΚΑΙ  ΚΡΙΣΗΣ  ΕΤΟΥΣ   2019
-    Όπως προέκυψε από τις αρχαιρεσίες της  31ης Μαρτίου 2019
-    το διαχωρισμό μελών Πρωτοβαθμίων και Δευτεροβάθμιας Ε.Κ.Κ. με κλήρωση, που διενεργήθηκε από το  Δ.Σ. του Ε.Ε.Τ.Ε. κατά τη συνεδρίασή του στις 08/04/2019. 

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ   ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΜΗΜΑ  ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ 
1.   ΔΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (κατ' αρχαιότητα)
2.   ΣΤΕΦΑΝΑΚΙΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (με κλήρωση)

ΤΜΗΜΑ ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ
3.   ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (κατ’ αρχαιότητα)
4.   ΣΚΑΛΚΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (με κλήρωση)
    
ΤΜΗΜΑ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ
5.   ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΙΡΗ  (κατ' αρχαιότητα)
6.   ΤΣΑΛΑΜΑΤΑ ΒΙΚΥ (με κλήρωση)

ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ
7.   ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (κατ' αρχαιότητα)
8.   ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΑΡΕΤΗ (με κλήρωση)
    
Με βάση την αρχαιότητα εγγραφής στο Ε.Ε.Τ.Ε., Πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Επιτροπής ορίζεται η κα ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΙΡΗ


Α΄ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ   ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

ΤΜΗΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
1.    ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
2.    ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΤΜΗΜΑ  ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ 
3.    ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
4.    ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΜΗΜΑ  ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ 
5.    ΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
6.    ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΤΜΗΜΑ  ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ
7.    ΒΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.    ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ

Με βάση την αρχαιότητα εγγραφής στο Ε.Ε.Τ.Ε., Πρόεδρος της Α' Πρωτοβάθμιας Επιτροπής ορίζεται ο κος ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ  

Β΄ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ   ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

ΤΜΗΜΑ  ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ 
1.   ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΑ
2.   ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΜΗΜΑ  ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ 
3.   ΒΑΛΒΗ-ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 
4.   ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ
5.    ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
6.    ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ-ΡΟΚΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ

ΤΜΗΜΑ  ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ 
7.    ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8.    ΛΥΡΙΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

Με βάση την αρχαιότητα εγγραφής στο Ε.Ε.Τ.Ε., Πρόεδρος της Β' Πρωτοβάθμιας Επιτροπής ορίζεται ο κ. ΒΑΛΒΗ-ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ


ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ 2018-2019

ΤΜΗΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
1.    ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
2.    ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΙΑ
3.    ΜΑΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ
1.    ΚΟΥΤΗΦΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2.    ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΑ
3.    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4.    ΦΙΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ
1.    ΚΟΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2.    ΚΟΛΙΠΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ
1.    ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (Γραφίστας)
2.    ΚΟΜΣΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΤΙΑ (Κεραμίστρια) 
3.    ΜΑΡΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ (Αγιογράφος)
4.    ΣΤΕΠΟΥΝΙΝΑ ΑΓΑΠΗ (ΛΙΟΥΜΠΟΦ) (Ζωγράφος-Εικονογράφος)
 

Το Newsletter μας

Χάρτης

Στείλτε μας μήνυμα

Επικοινωνία





Ωράριο

Δευτ.-Παρ:10