ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  ΚΑΙ  ΚΡΙΣΗΣ  ΕΤΟΥΣ   2021-2022
-    Όπως προέκυψε από τις αρχαιρεσίες της  11ης και 12ης  Ιουλίου 2021
-    το διαχωρισμό μελών Πρωτοβαθμίων και Δευτεροβάθμιας Ε.Κ.Κ. με κλήρωση, που διενεργήθηκε από το  Δ.Σ. του Ε.Ε.Τ.Ε. κατά τη συνεδρίασή του στις 21/07/2021. 

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ   ΕΠΙΤΡΟΠΗ 2021-2022

ΤΜΗΜΑ  ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ 
1.   ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2.   ΣΤΕΦΑΝΑΚΙΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ
3.   ΒΑΛΒΗ-ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
4.   ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    
ΤΜΗΜΑ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ
5.   ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΙΡΗ  - Πρόεδρος
6.   ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ
7.   ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
8.   ΒΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    
Με βάση την αρχαιότητα εγγραφής στο Ε.Ε.Τ.Ε., Πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Επιτροπής ορίζεται η κα Σχοινά Μαίρη.


Α΄ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ   ΕΠΙΤΡΟΠΗ 2021-2022

ΤΜΗΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
1.    ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
2.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΜΗΜΑ  ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ 
3.    ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΑ Πρόεδρος
4.    ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΤΜΗΜΑ  ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ 
5.    ΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 
6.    ΒΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΤΜΗΜΑ  ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ
7.    ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8.    ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ

Με βάση την αρχαιότητα εγγραφής στο Ε.Ε.Τ.Ε., Πρόεδρος της Α' Πρωτοβάθμιας Επιτροπής ορίζεται η κα Παπαθεοδώρου Κάλλια.  

Β΄ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ   ΕΠΙΤΡΟΠΗ 2021-2022

ΤΜΗΜΑ  ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ 
1.   ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΙΑ Πρόεδρος
2.   ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 

ΤΜΗΜΑ  ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ 
3.   ΖΙΡΩ ΟΛΓΑ
4.   ΣΚΑΛΚΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ
5.    ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
6.    ΒΑΣΙΤΣΚΟΒΑ ΚΑΤΑΡΙΝΑ

ΤΜΗΜΑ  ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ 
7.    ΜΑΡΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
8.    ΚΡΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Με βάση την αρχαιότητα εγγραφής στο Ε.Ε.Τ.Ε., Πρόεδρος της Β' Πρωτοβάθμιας Επιτροπής ορίζεται η κα Σταμοπούλου Λία.

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ 2021-2022

 

ΤΜΗΜΑ  ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ 
1.   ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2.   ΦΟΡΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3.   ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 

ΤΜΗΜΑ  ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ 

1.  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.  ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
3.  ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ


ΤΜΗΜΑ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ
1.    ΚΑΡΟΥΣΗ ΜΠΕΤΥ


ΤΜΗΜΑ  ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ 
7.    ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 


 

Το Newsletter μας

Χάρτης

Στείλτε μας μήνυμα

Επικοινωνία


Ωράριο

Δευτ.-Παρ:10